Tyranny: Overlord Edition (2016) MULTi6-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Tyranny: Overlord Edition (2016) MULTi6-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 8-09-2017, 15:34  GRY / PC
Tyranny: Overlord Edition (2016) MULTi6-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Tyranny: Overlord Edition (2016) MULTi6-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Tyranny to wydana na platformę PC Windows gra RPG, opracowana przez specjalizujące się w tym gatunku studio Obsidian, czyli zespół mający na koncie takie tytuły jak Pillars of Eternity, Neverwinter Nights 2 czy Fallout: New Vegas.

Akcja gry osadzona jest w ponurej krainie fantasy Tiers, dawno po tym, jak mroczna istota znana jako Kyros rozgromiła siły śmiertelników, zgładziła bohaterów i przejęła kontrolę nad całym światem, wprowadzając wszędzie tytułową tyranię. Zwycięstwo zła jest absolutne oraz ostateczne i nic, co zrobią gracze, nie jest stanie tego zmienić. Głównym bohaterem jest zresztą osoba, która na takim obrocie spraw skorzystała. Wcielamy się bowiem w oficera w armii Kyrosa, będącego dla zwykłych ludzi sędzią i katem, pilnującym, aby realizowana była wola despoty.

Nie znaczy to wcale, że zmuszeni jesteśmy do zabawy psychopatą lubującym się w mordowaniu niewinnych osób. Taka opcja jest oczywiście dostępna, ale równie skutecznym sposobem na to, by lud był wobec Kyrosa lojalny, jest zaprowadzenie bezwzględnych, ale sprawiedliwych rządów. Ponadto wysoka pozycja postaci na drabinie społecznej sprawia, że nawet małe decyzje w znaczący sposób wpływają na sytuację w świecie, kształtując przyszłość całego uniwersum i tysięcy jego mieszkańców.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM or Ali213 or Codex). Updated to version 1.2.0.0079 (07.09.2017).


Opis Uploadu:

Waga: 6.57 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, German, Spanish, Russian, Polish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

DLC list: Bastard's Wound, Tales from the Tiers, Overlord Edition Upgrade Pack, Portrait Pack, Faction Banners, Pre-Order Items, ArtBook, Collectors Guidebook, Game Map, Ringtones, Short Story Collection, Wallpapers, Original Soundtrack (mp3).


Download:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 238  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler