PixelJunk Monsters 2 (2018) CODEX » ExSite PREMIUM
PixelJunk Monsters 2 (2018) CODEX
Dodał: Vanisz   Data: 25-05-2018, 19:39  GRY / PC
PixelJunk Monsters 2 (2018) CODEX


PixelJunk Monsters 2 (2018) CODEX


Opis:

PixelJunk Monsters 2 to kontynuacja wydanego w 2008 roku PixelJunk Monsters. Tytuł stworzyło studio Q-Games, odpowiedzialne za serię PixelJunk, a także za wypuszczoną w 2016 roku grę akcji The Tomorrow Children.

Akcja rozgrywa się w lesie Tiki. Niegdyś spokojne miejsce zostało zaatakowane przez złe siły, zagrażające lokalnym mieszkańcom zwanym Chibis oraz duchowi lasu Tikimanowi. Gracze muszą za wszelką cenę powstrzymać inwazję.

Wydane na platformie PC Windows PixelJunk Monsters 2 to klasyczna gra typu tower defense. Walki odbywają się na niewielkich planszach, na których znajdują się domki Chibis i prowadzące do nich ścieżki. Po nich poruszają się wrogowie, nacierając w formie kilku coraz mocniejszych fal. Ich ataki odpieramy, zamieniając rosnące w pobliżu dróg drzewa w wieże obronne, strzelające z armat, łuków i innych broni do maszerujących przeciwników, którzy oczywiście stawiają opór. Nie jest to jednak jedyny problem, gdyż na tworzenie kolejnych jednostek potrzebujemy monet i klejnotów zdobywanych w trakcie zabawy. W związku z tym mamy dość ograniczony budżet i musimy rozważnie kupować i stawiać wieże w odpowiednich miejscach. Całą akcję obserwujemy z kamery umieszczonej nad mapą, ale możemy ją w dowolnym momencie przybliżyć, by przyjrzeć się ładnie wykonanym modelom jednostek.

Opis Uploadu:

Waga: 2.73 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 74  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler