Paranormal Activity: The Lost Soul (2017) PLAZA » ExSite PREMIUM
Paranormal Activity: The Lost Soul (2017) PLAZA
Dodał: Vanisz   Data: 22-03-2018, 01:05  GRY / PC
Paranormal Activity: The Lost Soul (2017) PLAZA


Paranormal Activity: The Lost Soul (2017) PLAZA


Opis:

W Paranormal Activity: The Lost Soul trafiamy do z pozoru zwykłego domu, w którym jednak dzieją się niezwykłe rzeczy. Mieszkanie jest bowiem nawiedzone przez duchy, a my jesteśmy w nim uwięzieni. By przetrwać w tym przerażającym miejscu, musimy odkryć jego tajemnicę, dowiedzieć się, co na nas poluje oraz oczywiście poradzić sobie z szeregiem innych problemów.

Rozgrywka w Paranormal Activity: The Lost Soul na platformę PC Windows przypomina inne horrory FPP, np. Outlast. Gracz musi przemierzać poszczególne pomieszczenia domu w poszukiwaniu przedmiotów, które mogą pomóc w przetrwaniu, np. baterii do latarki, bez której ciężko jest cokolwiek dojrzeć, klucza do zamkniętych drzwi itd. Cały czas towarzyszy nam jednak poczucie zagrożenia, zwłaszcza że nasz bohater nie za bardzo umie walczyć. Twórcy wykorzystali rozmaite sposoby na wzbudzanie strachu. Oprócz niepokojących dźwięków dobiegających z każdej strony, czasami jesteśmy świadkami dziwnych zjawisk, np. samoczynnie poruszających się przedmiotów, włączającego się telewizora itd. Oczywiście nie brakuje też tzw. jump scare’ów, czyli sytuacji, w której znienacka coś z wrzaskiem wyskakuje nam tuż przed twarzą.

Opis Uploadu:

Waga: 3.28 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj (uruchom ze skrótu na pulpicie).

NOTES: The game is updated to the Patch v1.03 the non-vr playable version. Be sure to start the game from the desktop shortcut created or used the commandline -nohmd.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 318  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler