Baczewski Marek - Nie używaj tego ognia [Słuchowisko PL] » ExSite PREMIUM
Baczewski Marek - Nie używaj tego ognia [Słuchowisko PL]
Baczewski Marek - Nie używaj tego ognia [Słuchowisko PL]

Wieczór ze sluchowiskiem

Baczewski Marek - Nie używaj tego ognia [Słuchowisko PL]Wykonawcy:


Franciszek Pieczka, Adam Ferency, Witold Pyrkosz i inniOpis:


Autor słuchowiska "Nie używaj tego ognia", Marek Kowalik (pseudonim: Marek Krystian Emanuel Baczewski), został uhonorowany Nagrodą Specjalną przyznaną w tym roku przez Stowarzyszenie Autorów Zaiks w konkursie zamkniętym na słuchowisko ogłoszonym przez Polskie Radio i Zaiks dla uczczenia przypadającej w tym roku 80. rocznicy powstania pierwszego polskiego słuchowiska oryginalnego i jubileuszu Stowarzyszenia Autorów Zaiks.

Jest to przedziwna historia o przenikaniu się dwóch światów: świata realnego i świata duchów, ci co odeszli uczestniczą w życiu żywych. Duchom zmarłych towarzyszą opowieści o ich losach, z tych opowieści wyłania się historia ziem, na których to wszystko się dzieje. Nie są to dzieje czarno-białe, a w ludziach zarówno tych żyjących jak i tych, którzy odeszli dobro miesza się ze złem; do żywych mieszkańców zagubionej gdzieś w lasach wioski przychodzą dobrzy i źli Niemcy, Rosjanie, Żydzi.

Nic nie jest jednoznaczne i jednowymiarowe, do tego stopnia, że w końcu nie wiadomo gdzie przebiega granica między światem realnym a światem duchów. Może ci, których uważamy za żywych wcale nimi nie są?

Opis uploadu:

wielkosc calosci: 41,3 MB Czas trwania: 45m 18s bit rate: 128kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL BRAK DANYCH NAPRAWCZYCHDownload:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 104  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler